Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Laptop HP ProBook x360 435 G7, 13.3 ", AMD Ryzen 7, 16GB RAM DDR4, 512GB SSD, AMD Radeon Graphics, i argjendtë

Kodi i produktit:
294972
Bateri:
3-qelizore, 45Wh
Pesha kg:
1.45
Modeli i procesorit:
4700U(2/4.1GHz 8-bërthama/8-threads)
Ngjyra:
Argjendtë
Ngjyrë e pasme:
Bardhë

Si të porosisim në Gjirafa50?

1,104.50 
Ju kurseni : 44.18   (4%)
1,060.32 € * Përfshirë TVSH-në
4% Zbritje
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 88.36 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Ndërsa, Microsoft Office është në verzion provues ose nuk është i instaluar fare. HP ProBook x360 435 G7 është i bazuar në një procesor 8-core AMD Ryzen 7 4700U, i cili funksionon me 2 GHz ose deri në 4.1 GHz në modalitetin turbo, dhe plotësohet me 16 GB RAM DDR4 (1 modul / 2 slote). Shfaqja e figurës sigurohet nga një ekran me prekje 13.3 "IPS Full HD (1920 x 1080 piksele, 250 nits, 45% NTSC, Corning Gorilla Glass 5) në bashkëpunim me kartën grafike AMD Radeon Graphics. Një hard disk 512 GB M.2 SSD PCIe NVMe është i destinuar për të dhënat e përdoruesit. Ndër ndërfaqet e rrjetit përfshijnë wireless Wi-Fi ax dhe Bluetooth 5.0. Përveç kësaj, përfshihen 3 porte USB (2x 3.0 / 3.1 / 3.2 Gen 1 dhe 1 x 3.1 / 3.2 Type-C Gen 2 ), HDMI, lexues i kartës së memories, lexues i gjurmëve të gishtërinjëve, kamera HD + kamera e dytë Full HD në tastierë dhe tastiera me ndriçim. Shasia është bërë nga një kombinim i një kapaku metalik dhe një kornize të tastierës, pjesa e poshtme e plastikës së ngurtësuar. Laptopi mundësohet nga një bateri 45 Wh dhe vjen me sistemin operativ Windows 10 Pro.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri:
3-qelizore, 45Wh
Besueshmëria:
100 %
Diagonalja e ekranit:
13.3
Drive optik:
Jo
Frekuenca e memories MHz:
3200
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia mm:
308,5
HDMI:
Kapaciteti i memories GB:
16
Kapaciteti i SSD-së GB:
512
Kartë grafike:
AMD Radeon Graphics
Kodi:
1F3H6EA
Lansuar:
15. 8. 2020
Lartësia mm:
17,9
Lexues i shenjave të gishtërinjëve:
Lloj i kartës së rrjetit:
WLAN
Lloji i ekranit:
Touch (me prekje), IPS
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i kartës grafike:
Integruar
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Lloji i procesorit:
AMD Ryzen 7
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Materiali:
Metal, plastikë
Mbështet DisplayPort:
Mbështet Power Delivery:
Modeli i procesorit:
4700U(2/4.1GHz 8-bërthama/8-threads)
Ngjyra:
Argjendtë
Ngjyrë e pasme:
Bardhë
Numri i hard disqeve:
1
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
2
Numri i porteve USB-C 3.1/3.2 Gen 2:
1
Pa taste numerike:
Përmbajtja e pakos:
Adapter, laptop
Pesha kg:
1.45
Prodhuesi:
HP
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080 (Full HD)
Sistemi operativ:
Windows 10 Pro
Slot për memorie:
2 (1 i lirë)
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac/ax
Tastier me ndriçim:
TPM:
Trashësia mm:
222,9
USB-C:
Verzioni i Bluetooth:
V5.0

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE