Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Laptop Lenovo Legion 5 Pro-16ITH6H, 16 ", Intel Core i7, 32GB RAM, 1TB SSD, NVIDIA GeForce RTX 3060, i hirtë

Kodi i produktit:
325856
Bateri:
4-clánková, 80Wh
Rezolucioni i ekranit:
2560 x 1600 (WQXGA)
Ndriçimi cdm2:
500
Ngjyra:
Zezë, Hiri
Ngjyrë e pasme:
RGB (4-zone)

Si të porosisim në Gjirafa50?

1,597.50 
Ju kurseni : 20.00   (1%)
1,577.50 € * Përfshirë TVSH-në
1% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 131.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Ndërsa, Microsoft Office është në verzion provues ose nuk është i instaluar fare. Ky laptop është i pajisur me karakteristika të shkëlqyeshme. Ai mundësohet nga një procesor 8- core Intel Core i7 11800H që funksionon në frekuencë prej 2.3 deri në 4.6 GHz. Procesori plotësohet me 32 GB RAM DDR4 SODIMM (slot). Hard disku 1 TB SSD M.2 PCIe / NVMe (slot) shërben për të dhënat. Disku optik mungon. Të dhënat e figurës për ekranin 16 " IPS me rezolucion 2560 x 1600 (WQXGA) piksel janë siguruar nga kartela grafike NVIDIA GeForce RTX 3060. Prej ndërfaqeve përfshin HDMI 2.1, mbështetje DisplayPort, mbështetje Power Delivery, RJ-45, 4 porte USB 3.0 / 3.1 / 3.2 Gen 1 Type-A dhe 2x Thunderbolt 4 / USB4. Poashtu, laptopi mbështet standardet Wi-Fi a / b / g / n / ac / ax dhe Bluetooth v5.1. Lloji i kartës së rrjetit GLAN, WLAN. Ndër karakteristikat e tjera laptopi ka një tastierë me ndriçim dhe me taste numerike. Përfshihen 2 altoparlantë 2 W. Bateria ka kapacitet 4-qelizore, 80Wh, me jetëgjatësi maksimale 7.3 orë. Fuqia maksimale e furnizimit me energji 300 W. Laptopi vjen pa sistem operativ.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri:
4-clánková, 80Wh
Besueshmëria:
100 %
Boost Clock MHz:
1 702
Diagonalja e ekranit:
16
Drive Optik:
Není
EAN:
195891499993
Frekuenca e memories MHz:
3200
Frekuencë Hz:
165
G-Sync:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Tiger Lake - gjenerata e 11-të
Gjerësia mm:
356
HDMI 2.1:
Jetëgjatësia maksimale e baterisë h:
7.3
Kapaciteti i memories GB:
32
Kapaciteti i memories grafike MB:
6144
Kapaciteti i SSD-së GB:
1000
Kartë grafike:
NVIDIA GeForce RTX 3060
Lansuar:
31. 8. 2021
Lloj i kartës së rrjetit:
GLAN, WLAN
Lloji i ekranit:
IPS
Lloji i kartës grafike:
Dedikuar
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Mbështet DisplayPort:
Mbështet Power Delivery:
Memoria maksimale GB:
32
Memorie e brendshme GB:
1000
Modeli i procesorit:
11800H(2.3/4.6GHz 8jader/16vláken)
Ndriçimi cdm2:
500
Ngjyra:
Zezë, Hiri
Ngjyrë e pasme:
RGB (4-zone)
Numri i bërthamave të procesorit:
8
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
4
Pesha kg:
2.3
Prodhuesi:
Lenovo
Raporti i shikimit:
16:10
Ray-tracing:
Renditjashfaqja:
Ceský
Rezolucioni i ekranit:
2560 x 1600 (WQXGA)
RJ-45:
Shtrirja e ngjyrave:
SRGB 100%
Sipërfaqja e ekranit:
Antireflexní
Sistemi Operativ:
Bez operacního systému
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac/ax
Tastier me ndriçim:
Tastierë numerike:
Thunderbolt 4USB4:
2
Trashësia mm:
260,2
Ueb kamerë:
Verzioni i Bluetooth:
V5.1
VR ready:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE