Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Laptop Lenovo ThinkPad P53s, Core i7, 16GB DDR4, 512GB SSD, i zi

Kodi i produktit:
271491
Besueshmëria:
100 %
Pesha kg:
1.75
Mbështet Power Delivery:
Memorie e brendshme GB:
512
Modeli i procesorit:
8565U(1.8/4.6GHz 4 bërthama / 8 threads)

Si të porosisim në Gjirafa50?

1881.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 156.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Ndërsa, Microsoft Office është në verzion provues ose nuk është i instaluar fare.

Laptopi profesional Lenovo ThinkPad P53s përdor një procesor 4-bërthamësh Intel Core i7-8565U që përmban teknologji HyperThreading për multitasking me aftësinë për të përpunuar deri në 2 procese në të njëjtën kohë. Ky procesor funksionon me 1.8 GHz, ose deri në 4.6 GHz në modalitetin Turbo Boost, dhe plotësohet me 16 GB memorie DDR4 (8 GB për pllakë / slot 8 GB). Për të dhënat e përdoruesit, është menduar një hard disk 512 GB SSD M.2 PCIe NVMe Opal2.

Pamjet sigurohen nga ekrani 15.6 "IPS Full HD (1920 x 1080 pika, 250 nits) të mundësuar nga grafika NVIDIA Quadro P520 me 2 GB memorie grafike GDDR5.

Ndërfaqet e rrjetit të këtij laptopi paraqesin wireless Wi-Fi ac dhe Gigabit Ethernet me tel. Opsione të tjera përfshijnë Bluetooth 5.0, Thunderbolt 3 / USB Type-C 3.1 / 3.2 Gen 2, 1x USB Type-C 3.1 / 3.2 Gen 1, 2x USB 3.0 / 3.1 / 3.2 Gen 1, HDMI, prizë e kombinuar për kufje / mikrofon, kamerë IR / HD, lidhës dock, lexues i gjurmëve të gishtërinjve, lexues i kartës së memories dhe tastierë me ndriçim. Shasia është bërë nga plastika të përforcuara me tekstil me fije qelqi. Funksioni mundësohet nga një bateri 57Wh. Laptopi vjen me sistemin operativ Windows 10 Pro.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Bluetooth:
V5.0
Diagonalja e ekranit:
15.6
Drive optik:
Jo
EAN:
193638041542
Frekuenca e memories MHz:
2400
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Gjenerata e procesorit:
Coffee Lake - gjenerata e 8-të
Gjerësia mm:
365,8
HDMI:
Jetëgjatësia maksimale e baterisë h:
15
Kapaciteti i memories GB:
16
Kapaciteti i memories grafike MB:
2048
Kapaciteti i SSD-së GB:
512
Kartë grafike:
NVIDIA Quadro P520
Kodi:
20N6001MMC
Lansuar:
1. 10. 2019
Lartësia mm:
19.1
Lloj i kartës së rrjetit:
Glan, WLAN
Lloji i ekranit:
IPS
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Core i7
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Mbështet DisplayPort:
Mbështet Power Delivery:
Memorie e brendshme GB:
512
Modeli i procesorit:
8565U(1.8/4.6GHz 4 bërthama / 8 threads)
Ngjyra:
Zezë
Numri i hard disqeve:
1
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
2
Numri i porteve USB-C 3.13.2 Gen 1:
1
Numri i porteve USB-C 3.13.2 Gen 2:
1
Pesha kg:
1.75
Prodhuesi:
Lenovo
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080 (Full HD)
RJ-45:
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Sistemi operativ:
Windows 10 Pro
Slot për memorie:
2 (1 i lirë)
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac
Tastier me ndriçim:
Tastierë numerike:
Thunderbolt:
Trashësia mm:
248

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE