Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Laptop Lenovo V330-14IKB, Intel Core i5, 8GB RAM, 256GB SSD, 14" Full HD, Intel UHD Graphics, i hirtë

Kodi i produktit:
242738
Bluetooth:
Pesha kg:
1.55
Memorie e brendshme GB:
256
Modeli i procesorit:
8250U(1.6/3.4GHz 4 bërthama / 8 threads)
Ngjyra:
Hiri

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
534.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 44.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Klikoni këtu këtu për ta parë radhitjen e tyre. Ndërsa, Microsoft Office është në verzion provues ose nuk është i instaluar fare.

Lenovo V330-14IKB është laptop kompakt që ju ofron zgjidhje të përsosur për të gjithë që kanë nevojë për performancë të lartë kompjuterike dhe gjithëanshmëri për bartjen e performancës kudo që janë.

Laptopi vjen i pajisur me procesorin 4 bërthamësh Intel Core i5-8250U i cili kombinohet me 8GB RAM memorie të llojit DDR4, ekranin me madhësi 14", kualitet Full HD dhe rezolucion prej 1920 x 1080 piksela si dhe kartelën grafike Intel UHD Graphics për t'ju sjellur imazhe të pastërta dhe të përsosura si dhe performancë për hapjen e të gjitha aplikacioneve dhe programeve të nevojshme.

Pos kësaj, laptopi mban 256GB SSD për ruajtjen e të dhënave, ka një mori porte USB 3.0 / 3.1 Gen 1 dhe Gen 2, portet HDMI, VGA dhe Gigabit Ethernet, mban të integruar lexuesin e kartelave të memories, lexuesin e shenjave të gishtërinjëve dhe kamerën HD si dhe funksionon me sistemin operativ Windows 10 Pro.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Diagonalja e ekranit:
14
Drive optik:
Jo
EAN:
192940609730
Frekuenca e memories MHz:
2133
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Kaby Lake R - gjenerata e 8-të
Gjerësia mm:
343
HDMI:
Kapaciteti i memories GB:
8
Kartë grafike:
Intel UHD Graphics 620
Kodi:
81B000LLCK
Lansuar:
14. 9. 2018
Lartësia mm:
20.3
Lexues i shenjave të gishtërinjëve :
Lloj i kartës së rrjetit:
GLAN, WLAN
Lloji i ekranit:
E pashkëlqyeshme
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot), LPDDR4 (në pllakë amë)
Lloji i procesorit:
Intel Core i5
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Memorie e brendshme GB:
256
Modeli i procesorit:
8250U(1.6/3.4GHz 4 bërthama / 8 threads)
Ngjyra:
Hiri
Ngjyrë e pasme:
Bardhë
Numri i hard disqeve :
1
Numri i porteve USB-A 3.0/3.1/3.2 Gen 1:
2
Pesha kg:
1.55
Prodhuesi:
Lenovo
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080 (Full HD)
Sistemi operativ:
Windows 10 Pro
Standardet Wi-Fi:
A, ac, b, g, n
Tastier me ndriçim:
Trashësia mm:
247
USB-C:
VGA D-Sub:

Bashkangjitja Laptop Lenovo V330-14IKB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE