Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Laptop MSI Modern 14 A10M-824, 14", 256GB SSD, 8GB RAM, i hirtë

Kodi i produktit:
134498msi
Diagonalja e ekranit:
14"
Lloji i procesorit:
Intel Core
Standarder e WiFi:
AC 9560 (2*2 a/c) + BT5
Sistemi operativ:
Windows 10 Home
Rezolucioni:
FHD (1920 x 1080)

Si të porosisim në Gjirafa50?

877.50 
Ju kurseni : 152.00   (17%)
725.50 € * Përfshirë TVSH-në
17% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 60.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Microsoft Office është në verzion provues ose nuk është i instaluar fare.

Ky laptop ndërthurr një varg veçorish të përsosura teknologjike. Laptopi ka procesor Intel Core i5-10210U, i kombinuar me memorie RAM 8GB.

Ekrani 14" shfaq imazhe me kualitet FHD me rezolucion 1920 x 1080 pikselë që mundësohet nga kartela grafike 14B3 (UMA), si dhe ka disk me kapacitet 256GB të llojit SSD. Po ashtu, përfshin WiFi, kamerë, dhe porte USB. Ky laptop vjen me sistem operativ Windows 10 Home.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Diagonalja e ekranit:
14"
EAN:
4719072691349
Frekuenca e memories operative:
2666Mhz
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kamerë:
Kapaciteti i baterisë:
50Whr
Kapaciteti i diskut:
256GB
Kapciteti i memories operative:
8GB
Karta grafike:
14B3 (UMA)
Kodi i brendshëm:
A10M824BKSS51021U8GXXDX10MH
Lloji i baterisë:
4 qelizore
Lloji i diskut:
SSD
Lloji i ekranit:
IPS, 60Hz
Lloji i memories operative:
DDR IV
Lloji i procesorit:
Intel Core
Modeli i procesorit:
I5-10210U
Ngjyra:
I hirtë
Ngjyra e ndriçimit të tastierës:
E bardhë
Përmasat:
322 x 222 x 15.9 mm
Pesha:
1.18kg
Porte IO:
2x USB-C 3.2 Gen1, 2x USB-A 3.2 Gen1, 1x SD (XC/HC), 1x (4K @ 30Hz), HDMI
Prodhuesi:
MSI
Rezolucioni:
FHD (1920 x 1080)
Sistemi operativ:
Windows 10 Home
Standarder e WiFi:
AC 9560 (2*2 a/c) + BT5
Tastierë me ndriçim:
Vendi i origjinës:
Taiwan (Province of China)

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE