Apple MacBook Pro 13 me Touch Bar, gri

1,907.50

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 158.96€ në muaj  

201694
I padisponueshëm

Shënim: Tastiera e këtij laptopi tek pjesa numerike ka disa simbole çeke. Klikoni këtu për ta parë rradhitjen e tyre.

Laptopët MacBook gjithmonë janë parë si pajisje luksoze për përdoruesit që mbështeten fillimisht në pamje. Apple MacBook Pro 13, përfaqëson një pajisje jashtëzakonisht elegante që njëherësh përfaqëson edhe përdoruesit e tij. MacBook Pro 13 ka një performancë grafike të nivelit shumë të lartë. Posedon një rezolucion prej 2560 x 1600 px. Diagonalja e ekranit është 13.3”. Ky notebook e ka procesorin Intel Core i5 të gjeneratës së gjashtë, me dy bërthama, që veprojnë në frekuencë prej 2.9 deri në 3.3 GHZ, që shoqërohen me 8GB RAM DDR3. Kapaciteti i hard diskut SSD është 256GB.

Detajet teknike

Bluetooth:
Po
Diagonalja e ekranit ["]:
13,3
Drive optik:
Jo
EAN:
8884629182062
Frekuenca e memories [MHz]:
2 133
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Skylake - gjenerata e 6-të
Gjerësia [mm]:
304,1
Kapaciteti i memories [GB]:
8
Kartë grafike:
Intel Iris Graphics
Klasifikimi:
Laptop
Kodi:
MLH12CZ/A
Lansuar:
12 Nëntor 2016
Lartësia [mm]:
14,9
Lloj i kartës së rrjetit:
WLAN
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i memories:
LPDDR3 (në pllakë amë)
Lloji i procesorit:
Intel Core i5 (Skylake/gjenerata 6)
Lloji i SSD:
Flash (në pllakë amë)
Memorie e brendshme [GB]:
256
Ngjyra:
Hiri
Numri i bërthamave të procesorit:
2
Numri i hard disqeve :
1
Për tu përdorur në:
Për shtëpi
Pesha [kg]:
1,37
Prodhuesi:
Apple
Rezolucioni i ekranit:
2560 x 1600 (WQXGA)
Sistemi operativ:
Apple Mac OS
Standardet Wi-Fi:
A, ac, b, g, n
Tastierë me ndriçim:
Po
Thunderbolt:
Po
Trashësia [mm]:
221,4
USB-C:
Po
★★★★★
Shkruaj koment

Shiko produkte të tjera