Apple MacBook Pro 15 me Touch Bar, gri

2,556.50

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 213.04€ në muaj  

201695
I padisponueshëm

Shënim: Tastiera e këtij laptopi tek pjesa numerike ka disa simbole çeke. Klikoni këtu për ta parë rradhitjen e tyre.

Laptopët MacBook gjithmonë janë parë si pajisje luksoze për përdoruesit që mbështeten fillimisht në pamje. Apple MacBook Pro 15, vjen më i hollë, më i ndritshëm dhe përsëri me dizajn të fuqishëm me një inovacion të MultiTouch. MacBook Pro 15 ka një performancë grafike të nivelit shumë të lartë. Posedon një rezolucion prej 2880 x 1800 px. Diagonalja e ekranit është 15.4”. Ky notebook e ka procesorin Intel Core i7 të gjeneratës së gjashtë, me katër bërthama, që veprojnë në frekuencë prej 2.7 deri në 3.6 GHZ, që shoqërohen me 16GB RAM DDR3. Kapaciteti i hard diskut SSD është 256GB.

Detajet teknike

Bluetooth:
Po
Diagonalja e ekranit ["]:
15,4
Drive optik:
Jo
EAN:
8884629158098
Frekuenca e memories [MHz]:
2 133
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Skylake - gjenerata e 6-të
Gjerësia [mm]:
349,3
Kapaciteti i memories [GB]:
16
Kartë grafike:
AMD Radeon Pro 450
Klasifikimi:
Laptop
Kodi:
MLH32CZ/A
Lansuar:
2 Nëntor 2016
Lartësia [mm]:
15,5
Lloj i kartës së rrjetit:
WLAN
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i memories:
LPDDR3 (në pllakë amë)
Lloji i procesorit:
Intel Core i7 (Skylake/gjenerata 6)
Lloji i SSD:
Flash (në pllakë amë)
Memorie e brendshme [GB]:
256
Ngjyra:
Hiri
Ngjyrë e pasme:
Bardhë
Numri i bërthamave të procesorit:
4
Numri i hard disqeve :
1
Për tu përdorur në:
Për shtëpi
Pesha [kg]:
1,83
Prodhuesi:
Apple
Rezolucioni i ekranit:
2880 x 1800 (WQXGA)
Sistemi operativ:
Apple Mac OS
Standardet Wi-Fi:
A, ac, b, g, n
Tastierë me ndriçim:
Po
Thunderbolt:
Po
Trashësia [mm]:
240,7
USB-C:
Po
Produkti eshte i persosur pa asnje vrejtje .
Shkruaj koment

Shiko produkte të tjera