Laptop ASUS VivoBook 15 X540UB, Intel Core i5, 8GB RAM, 1TB HDD, 15.6" Full HD, NVIDIA GeForce MX110, i zi

Kodi i produktit:
242921
Bluetooth:
Prodhuesi:
ASUS
Modeli i procesorit:
8250U(1.6/3.4GHz 4 bërthama / 8 threads)
Ngjyra:
Zezë
Numri i hard disqeve :
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

608.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 50.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera tek pjesa numerike ka disa simbole çeke. Klikoni këtu për ta parë radhitjen e tyre.

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Diagonalja e ekranit ["]:
15.6
Drive optik:
DVD
Frekuenca e memories [MHz]:
2400
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Kaby Lake R - gjenerata e 8-të
Gjerësia [mm]:
381
HDMI:
Kapaciteti i memories grafike [MB]:
2048
Kapaciteti i memories [GB]:
8
Kartë grafike:
NVIDIA GeForce MX110
Kodi i prodhuesit:
X540UB-DM350T
Lansuar:
31. 8. 2018
Lartësia [mm]:
27,2
Lloj i kartës së rrjetit:
WLAN
Lloji i ekranit:
E pashkëlqyeshme
Lloji i hard diskut:
HDD
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot), LPDDR4 (në pllakë amë)
Lloji i procesorit:
Intel Core i5
Memorie e brendshme [GB]:
1000
Modeli i procesorit:
8250U(1.6/3.4GHz 4 bërthama / 8 threads)
Ngjyra:
Zezë
Numri i hard disqeve :
1
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
1
Pesha [kg]:
2
Prodhuesi:
ASUS
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080 (Full HD)
Rotullimet e hard diskut [rpm]:
5400
Sistemi operativ:
Windows 10 Home
Standardet Wi-Fi:
A, ac, b, g, n
Tastierë numerike:
TPM:
Trashësia [mm]:
252
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE