Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Laptop ASUS VivoBook S420UA, Intel Core i3, 4GB RAM, 256GB SSD, 14" Full HD, Intel HD Graphics, i argjendë

Kodi i produktit:
252142
Bluetooth:
Pesha [kg]:
1.4
Memorie e brendshme [GB]:
256
Modeli i procesorit:
7020U (2.3GHz 2 bërthama / 4 threads)
Ngjyra:
Argjendtë

Si të porosisim në Gjirafa50?

522.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Transporti:
48 orë
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 43.54 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

ASUS VivoBook S14 S430UA është një vegël e hollë, e lehtë dhe elegante për punë dhe lojë. Ajo ofron të gjitha tiparet dhe lidhësit që ju nevojiten për informatikë dhe fuqi të përditshme për të përmbushur nevojat tuaja të biznesit dhe argëtimit. VivoBook S14 është projektuar për përdorim të përditshëm në lëvizje, në zyrë dhe në shtëpi. Në këtë rast, ASUS VivoBook S420UA përdor një procesor 2-core Intel Core i3-7020U që përmban HyperThreading për shumëfishimin e duhur me aftësinë për të përpunuar deri në 2 procese njëkohësisht për bazë dhe operon në frekuencë 2.3 GHz. Procesori kombinohet më tej me 4 GB memorie DDR3 (në bordin / pa hapësirë). Ekrani me diagonale 14 "(200nits, NTSC: 45%) me rezolucion 1920 x 1080 shfaq imazhe reale, të cilat mundësohen nga karta grafike Intel Graphics HD. Po ashtu, një disk 256GB SSD M.2 është i gatshëm për të dhënat e përdoruesit. Laptopi mbështët edhe teknologjitë më të fundit si Wi-Fi dhe Bluetooth 4.2, dhe ka porte USB të nevojshme (1x 2.0, 1x 3.0 / 3.1 Gen 1, 1x 3.1 Lloji C), kamera HD, HDMI, lidhës i kombinuar audio, lexues për karta të memories dhe zërim SonicMaster. Bateria e këtij laptopi është 38 Wh. Laptopi vjen me Windows 10 Home.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Diagonalja e ekranit ["]:
14
Drive optik:
Jo
EAN:
4718017213790
Frekuenca e memories [MHz]:
1866
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Kaby Lake - gjenerata e 7-të
Gjerësia [mm]:
322
HDMI:
Kapaciteti i memories [GB]:
4
Kartë grafike:
Intel HD Graphics 620
Kodi:
S420UA-EK073T
Lansuar:
19. 1. 2019
Lartësia [mm]:
17,7
Lloj i kartës së rrjetit:
WLAN
Lloji i ekranit:
E pashkëlqyeshme
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i memories:
LPDDR3 (në pllakë amë)
Lloji i procesorit:
Intel Core i3
Lloji i SSD:
M.2 SATA (slot)
Memorie e brendshme [GB]:
256
Modeli i procesorit:
7020U (2.3GHz 2 bërthama / 4 threads)
Ngjyra:
Argjendtë
Numri i hard disqeve :
1
Numri i porteve USB-A 2.0:
1
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
1
Pesha [kg]:
1.4
Prodhuesi:
ASUS
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080 (Full HD)
Sistemi operativ:
Windows 10 Home
Standardet Wi-Fi:
A, ac, b, g, n
TPM:
Trashësia [mm]:
210
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com
USB-C:

Bashkangjitja Laptop ASUS VivoBook S420UA edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE