Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Laptop ASUS X507UF-EJ255T, Intel Core i5, 8GB RAM, 1TB HDD + 128GB SSD, 15.6" Full HD, NVIDIA GeForce MX130, i hirtë

Kodi i produktit:
252123
Bluetooth:
Pesha [kg]:
1,68
Memorie e brendshme [GB]:
1 128
Modeli i procesorit:
8250U(1.6/3.4GHz 4 bërthama / 8 threads)
Ngjyra:
Hiri

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
641.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 53.46 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

ASUS VivoBook 15 X507UF është një mjet elegant për punë dhe lojë. Ajo ofron të gjitha tiparet dhe lidhësit që ju nevojiten për informatikë dhe fuqi të përditshme për të përmbushur nevojat tuaja të biznesit dhe argëtimit. VivoBook është projektuar për përdorim të përditshëm në lëvizje, në zyrë dhe në shtëpi. Në këtë rast, ASUS VivoBook 15 X507UF përdor një procesor Intel Core i5-8250U 4-core që përmban HyperThreading për një shumëfishim të duhur me aftësinë për të përpunuar deri në dy procese njëkohësisht në një bërthamë të vetme. Është një procesor me një frekuencë bazë të punës prej 1.6 GHz me mundësi për të rritur në 3.4 GHz në modalitetin TurboBoost. Procesori plotësohet gjithashtu me 8 GB DDR4 memorie (1 modul / 2 slote). Ekrani me diagnoale 15.6" deh kualitet Full HD (1920 x 1080 dots, 200nit, NTSC: 45%) shfaq imazhe reale përmes kartës grafike NVIDIA GeForce MX130 me memorie GDDR5 2 GB, po ashtu dy disqe 128 GB SSD M.2 dhe 1 TB HDD janë të gatshme për ruajtjen e të dhënave dhe aplikacioneve të ndryshme. Për më tepër, laptopi është e pajisur me një gamë të gjerë të ndërfaqeve, përfshirë Wi-Fi dhe Bluetooth 4.2, portet USB (2x 2.0, 1x 3.0 / 3.1 Gen 1), kamerën, HDMI, lidhësin e kombinuar audio, lexuesin e kartës së kujtesës dhe SonicMaster. Laptopi vjen me Windows 10 Home.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Diagonalja e ekranit ["]:
15.6
Drive optik:
Jo
EAN:
4718017230575
Frekuenca e memories [MHz]:
2400
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Kaby Lake R - gjenerata e 8-të
Gjerësia [mm]:
365
HDMI:
Kapaciteti i memories grafike [MB]:
2048
Kapaciteti i memories [GB]:
8
Kartë grafike:
NVIDIA GeForce MX130
Kodi:
X507UF-EJ255T
Lansuar:
18. 1. 2019
Lartësia [mm]:
21.9
Lloj i kartës së rrjetit:
Glan, WLAN
Lloji i ekranit:
E pashkëlqyeshme
Lloji i hard diskut:
HDD, SSD
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Core i5
Lloji i SSD:
M.2 SATA (slot)
Memorie e brendshme [GB]:
1 128
Modeli i procesorit:
8250U(1.6/3.4GHz 4 bërthama / 8 threads)
Ngjyra:
Hiri
Numri i hard disqeve :
2
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
1
Pesha [kg]:
1,68
Prodhuesi:
ASUS
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080 (Full HD)
Rotullimet e hard diskut [rpm]:
5400
Sistemi operativ:
Windows 10 Home
Standardet Wi-Fi:
A, ac, b, g, n
Tastierë numerike:
TPM:
Trashësia [mm]:
266
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com

Bashkangjitja Laptop ASUS X507UF-EJ255T edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE