Laptop ASUS ZenBook 14 UX431FA, Intel Core i3, 4GB RAM, 256GB SSD, 14" Full HD, Intel UHD Graphics 620, i kaltër

Kodi i produktit:
252156
Bluetooth:
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
1
Memorie e brendshme [GB]:
256
Modeli i procesorit:
8145U(2.1/3.9GHz 2 bërthama / 4 threads)
Ngjyra:
Kaltër, argjendtë

Si të porosisim në Gjirafa50?

719.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 59.96 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera e këtij laptopi tek pjesa numerike ka disa simbole çeke. Klikoni këtu për ta parë rradhitjen e tyre.

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Diagonalja e ekranit ["]:
14
Drive optik:
Jo
EAN:
4718017213844
Frekuenca e memories [MHz]:
2133
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Whiskey Lake -gjenerata e 8-të
Gjerësia [mm]:
323
HDMI:
Kapaciteti i memories [GB]:
4
Kartë grafike:
Intel UHD Graphics 620
Kodi:
UX431FA-AN004T
Lansuar:
18. 1. 2019
Lartësia [mm]:
15.9
Lexues i shenjave të gishtërinjëve: :
Lloj i kartës së rrjetit:
WLAN
Lloji i ekranit:
IPS
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i memories:
LPDDR3 (në pllakë amë)
Lloji i procesorit:
Intel Core i3
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Memorie e brendshme [GB]:
256
Modeli i procesorit:
8145U(2.1/3.9GHz 2 bërthama / 4 threads)
Ngjyra:
Kaltër, argjendtë
Ngjyrë e pasme: :
Bardhë
Numri i hard disqeve:
1
Numri i porteve USB-A 2.0:
1
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
1
Pesha [kg]:
1.45
Prodhuesi:
ASUS
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080 (Full HD)
Sistemi operativ:
Windows 10 Home
Standardet Wi-Fi:
A, ac, b, g, n
Tastier me ndriçim:
Trashësia [mm]:
211
Ueb-i i prodhuesit:
Asus.com
USB-C:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE