Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Laptop HP 250 G7, Intel Celeron N4000, 15.6", 4 GB DDR4, 500 GB HDD, Intel UHD graphics, i zi

Kodi i produktit:
256066
Bateri:
3-qelizor, 41Wh
Rezolucioni i ekranit:
1366 x 768 (HD)
Modeli i procesorit:
N4000(1.1/2.6GHz 2 bërthama / 2 threads)
Ngjyra:
Argjendtë
Numri i hard disqeve :
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

275.50 
Ju kurseni : 46.00   (17%)
229.50 € * Përfshirë TVSH-në
17% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 19.12 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Klikoni këtu për ta parë radhitjen e tyre. Ndërsa, Microsoft Office është në verzion provues ose nuk është i instaluar fare.

Latopi HP vjen me dizajn unik dhe me përformancé dhe teknologjinë më të fundit.

Baza e këtij laptopi është procesori 2 bërthamëshi cili operon me frekuencë 1.1 GHz deri në 2.6 GHz me teknologjinë HyperThreading dhe formën TurboBoost dhe plotësohet me 4 GB memorie DDR4 . Të dhënat tuaja ruhen në diskun HDD me kapacitet 500 GB si dhe vjen me ekranin me madhësi 15.6" IPS kualitet HD me rezolucion 1366x768 piksela të kombinuar me kartën grafike Intel UHD Graphics për t'ju sjellur imazhe të bukura, të detajizuara dhe përformancë të lartë kompjuterike.

Për lidhjen e pajisjeve periferike ekzistojnë portet 3x USB 1x 2.0, 2x 3.0 / 3.1 Gen 1. Gjithashtu, produkti është i pajisur me Bluetooth, Wifi, dhe kamerë të integruar HD.

Laptopi nuk posedon sistem operativ.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri:
3-qelizor, 41Wh
Bluetooth:
V4.2
Diagonalja e ekranit:
15.6
Drive optik:
DVD
EAN:
193808340895
Frekuenca e memories [MHz]:
2400
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Gemini Lake - gjenerata e 6-të
Gjerësia mm:
376
HDMI:
Kapaciteti i HDD-së [GB]:
500:!
Kapaciteti i memories [GB]:
4
Kartë grafike:
Intel HD Graphics 620
Kodi:
6EB61EA
Lansuar:
1. 3. 2019
Lartësia mm:
22.5
Lloj i kartës së rrjetit:
GLAN, WLAN
Lloji i ekranit:
SVA
Lloji i hard diskut:
HDD
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Celeron
Modeli i procesorit:
N4000(1.1/2.6GHz 2 bërthama / 2 threads)
Ngjyra:
Argjendtë
Numri i hard disqeve :
1
Numri i porteve USB-A 2.0:
1
Numri i porteve USB-A 3.0/3.1/3.2 Gen 1:
2
Pesha kg:
1.78
Rezolucioni i ekranit:
1366 x 768 (HD)
RJ-45:
Rotullimet e hard diskut [rpm]:
5400
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Sistemi operativ:
Jo
Slot për memorie:
1 (0 të lirë)
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac
Tastierë numerike:
TPM:
Trashësia mm:
246

Bashkangjitja Laptop HP 250 G7 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE