Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Laptop HP 250 G7, Intel Core i5, 8GB RAM, 256GB SSD, 15.6" Full HD, Intel UHD Graphics 620, i argjendë

Kodi i produktit:
254555
Bluetooth:
V4.2
Prodhuesi:
HP
Modeli i procesorit:
8265U(1.6/3.9GHz 4 bërthama / 8 threads)
Ngjyra:
Argjendtë
Numri i hard disqeve :
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
526.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 43.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Baza e këtij laptopi është procesori katër bërthamësh, Intel Core i5-8265U, i cili ka teknologjinë HyperThreading për shumëfishimin e duhur, me aftësinë për të trajtuar deri në dy procese njëkohësisht në një bazë dhe operon në një frekuencë prej 1.6 GHz ose deri në 3.9 GHz në modalitetin TurboBoost. Procesori plotësohet me 8 GB memorie DDR4 (një modul). Të dhënat e imazhit për ekranin 15.6" SVA Full HD me rezolucion 1920 x 1080 piksel sigurohen nga kartela grafike, Intel UHD Graphics. Për të dhënat e përdoruesit, është dizajnuar një hard disk me kapacitet 256 GB SSD M.2 dhe një disk optik DVD ± RW. Poashtu ofron edhe Wifi, Gigabit Ethernet, Bluetooth 4.2, tre porte USB (1x 2.0, 2x 3.0 / 3.1 Gen 1), HDMI, një lidhës të kombinuar për kufje / mikrofon, një lexues të kartës së memories, altoparlantë stereo dhe një kamerë. Funksionimi i tij mundësohet nga një bateri 41 Wh. Ky laptop vjen pa ndonjë sistemin operativ.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
V4.2
Diagonalja e ekranit ["]:
15.6
Drive optik:
DVD
EAN:
193808344152
Frekuenca e memories [MHz]:
2133
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Whiskey Lake - gjenerata e 8-të
Gjerësia [mm]:
376
HDMI:
Kapaciteti i memories [GB]:
8
Kapaciteti i SSD-së [GB]:
256
Kartë grafike:
Intel HD Graphics 620
Kodi:
6BP04EA
Lansuar:
19. 2. 2019
Lartësia [mm]:
22.5
Lloj i kartës së rrjetit:
Glan, WLAN
Lloji i ekranit:
SVA
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Core i5
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Modeli i procesorit:
8265U(1.6/3.9GHz 4 bërthama / 8 threads)
Ngjyra:
Argjendtë
Numri i hard disqeve :
1
Numri i porteve USB-A 2.0:
1
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Pesha [kg]:
1.78
Prodhuesi:
HP
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080 (Full HD)
RJ-45:
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Sistemi operativ:
Jo
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac
Tastierë numerike:
TPM:
Trashësia [mm]:
246

Bashkangjitja Laptop HP 250 G7 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE