Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Laptop HP 255 G7, 15.6'', AMD Ryzen 3, 8GB RAM, 512GB SSD, AMD Radeon Vega 3, argjendë

Kodi i produktit:
283812
Bateri:
3-clánková, 41Wh
Prodhuesi:
HP
Memorie e brendshme GB:
512
Modeli i procesorit:
3200U(2.6/3.5GHz 2 bërthama / 4 threads)
Ngjyra:
Argjendtë

Si të porosisim në Gjirafa50?

478.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 39.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Ndërsa, Microsoft Office është në verzion provues ose nuk është i instaluar fare. HP 255 G7 është dizajnuar që të përshtatet për të gjitha kërkesat tuaja specifike. Laptopi mban performancë të lartë, karakteristika shumë praktike dhe është më i lehtë dhe më i hollë sesa paraardhësit e tij. Punoni me efiçiencë dhe argëtohuni maksimalisht me këtë seri të laptopëve. Vjen i pajisur me procesorin 2 bërthamësh AMD Ryzen 3 3200U i cili kombinohet me 8GB RAM memorie të llojit DDR4, ekranin me madhësi 15.6", kualitet Full HD dhe rezolucion prej 1920 x 1080 piksela si dhe kartelën grafike AMD Radeon Vega 3 për t'ju mundësuar që të shihni imazhe të pastërta dhe të detajizuara si dhe performancë të shpejtë kompjuterike. Pos kësaj, laptopi mban 512GB SSD për ruajtjen e të dhënave, drajv optik DVD ± RW, një mori portesh USB për lidhje me pajisje të tjera periferike, është pajisur me kamerë praktike HD, lexues të gishtërinjëve dhe lexues të kartelave të memories, mban portet HDMI dhe audio jack si dhe funksionon me sistemin operativ Windows 10 Home.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri:
3-clánková, 41Wh
Besueshmëria:
100 %
Bluetooth:
Diagonalja e ekranit:
15.6
Drive optik:
DVD
EAN:
194850769306
Frekuenca e memories MHz:
2133
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Picasso - gjenerata e 8-të
Gjerësia mm:
376
HDMI:
Kapaciteti i memories GB:
8
Kapaciteti i SSD-së GB:
512
Kartë grafike:
AMD Radeon Vega 3
Kodi:
3C079EA
Lansuar:
27. 3. 2020
Lartësia mm:
22.5
Lloj i kartës së rrjetit:
GLAN, WLAN
Lloji i ekranit:
SVA
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i kartës së videos:
Integruar
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Lloji i procesorit:
AMD Ryzen 3
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Materiali:
Plastik
Memorie e brendshme GB:
512
Modeli i procesorit:
3200U(2.6/3.5GHz 2 bërthama / 4 threads)
Ngjyra:
Argjendtë
Numri i hard disqeve:
1
Numri i porteve USB-A 2.0:
1
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
2
Përmbajtja e pakos:
Adapter, laptop
Pesha kg:
1.78
Prodhuesi:
HP
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080 (Full HD)
RJ-45:
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Sistemi operativ:
Windows 10 Home
Slot për memorie:
1 (0 volných)
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac
Tastierë numerike:
TPM:
Trashësia mm:
246
Verzioni i Bluetooth:
V4.2

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE