Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Laptop HP Envy 17-ce0103nc, i argjendtë

Kodi i produktit:
272709
Bateri:
3-qelizore, 52Wh
Pesha kg:
2.83
Mbështet DisplayPort:
Mbështet Power Delivery:
Memorie e brendshme GB:
1000

Si të porosisim në Gjirafa50?

1,058.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 88.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Ndërsa, Microsoft Office është në verzion provues ose nuk është i instaluar fare. Produkti në fjalë paraqet një laptop të kualitetit mëse të lartë nga kompania e njohur HP. Ky produkt dallohet me një cilësi dhe qëndrueshmëri tejet të lartë si dhe me një dizajn të bukur dhe mëse elegant. Ofron performancë fluide dhe pa hasjen e ndonjë problemi që mundësohet nga procesori mëse i fuqishëm Intel Core i5. Dallohet me rezolucion tejet të lartë si edhe funksionalitet mëse të shpejt prej 2666 MHz. Njëkohësisht vjen në madhësi prej 17.3” inch dhe po ashtu ofron një kapacitet memorik tejet të mjaftueshmë prej 1TB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri:
3-qelizore, 52Wh
Besueshmëria:
100 %
Bluetooth:
V5.0
Diagonalja e ekranit:
17.3
Drive optik:
DVD
EAN:
194441956368
Frekuenca e memories MHz:
2400
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Whiskey Lake -gjenerata e 8-të
Gjerësia mm:
405
HDMI:
Kapaciteti i memories GB:
16
Kapaciteti i memories grafike MB:
2048
Kapaciteti i SSD-së GB:
1000
Kartë grafike:
NVIDIA GeForce MX250
Kodi:
8PN06EA
Lansuar:
17. 10. 2019
Lartësia mm:
22.5
Lexues i shenjave të gishtërinjëve :
Lloj i kartës së rrjetit:
GLAN, WLAN
Lloji i ekranit:
IPS
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Core i5
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Mbështet DisplayPort:
Mbështet Power Delivery:
Memorie e brendshme GB:
1000
Modeli i procesorit:
8265U(1.6/3.9GHz 4 bërthama / 8 threads)
Ngjyra:
Argjendtë
Numri i hard disqeve :
1
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
3
Numri i porteve USB-C 3.13.2 Gen 1:
1
Pesha kg:
2.83
Prodhuesi:
HP
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080 (Full HD)
RJ-45:
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Sistemi operativ:
Windows 10 Home
Slot për memorie:
2 (0 të lirë)
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac
Tastier me ndriçim:
Tastierë numerike:
TPM:
Trashësia mm:
266

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE