Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Laptop HP Envy 17-ce0003nc, 17.3", 16GB RAM, 1256GB SSD + HDD, GeForce MX250, Core i5, i argjendtë

Kodi i produktit:
261008
Bluetooth:
RJ-45:
Modeli i procesorit:
8265U(1.6/3.9GHz 4 bërthama / 8 threads)
Ngjyra:
Argjendtë
Ngjyrë e pasme e tastierës:
Bardhë

Si të porosisim në Gjirafa50?

1099.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 91.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Një laptop interesant HP Envy jo vetëm për entuziastët e kompjuterit, i cili ofron performancë të lartë me përpunim të klasit të parë. Dizajni Premium i kombinuar me performancë të lartë do t'ju magjeps dhe do t'ju japë një përvojë të mrekullueshme pune në laptop. Përpunimi i klasit të parë, së bashku me një sfond të jashtëzakonshëm teknik, do të sigurojë jo vetëm besueshmërinë e lartë, por edhe qasjen profesionale në rast të ndonjë defekti në pajisje. Laptopët Envy 17 përmbajnë karakteristika premium që ju do të vlerësoni në përdorimin e përditshëm. Entuziastët e multimedias do të vlerësojnë gjithashtu teknologjinë e zërit dhe altoparlantët Bang & Olufsen që ofrojnë cilësi të pashembullt të zërit. Komunikoni me familjen, miqtë, kolegët, klientët dhe partnerët e biznesit me teknologji të avancuar. Kamera HD me mikrofon, dhe e kombinuara me tinguj të shkëlqyer, sigurojnë një komunikim të pastër. Ky laptop HP Envy 17 është i pajisur me një procesor 4-core Intel Core i5-8265U, që përmban HyperThreading për shumëfishimin e duhur me deri në 2 procese të njëkohshme për bazë. Procesori operon në 1.6 GHz me mundësinë e rritjes deri në 3.9 GHz në modalitetin TurboBoost. Procesori gjithashtu plotësohet me 8 GB memorie DDR4 (2 module / 2 slote). Ekrani 17.3 "IPS Full HD ka një rezolucion 1920 x 1080 piksel (panel glass Corning Gorilla Glass). Të dhënat grafike ofrojnë kartë NVIDIA GeForce MX250 2GB memorie GDDR5. Për të dhënat e përdoruesit është gati hard disku 256 gigabajt SSD M.2 PCIe NVMe dhe 1TB HDD. Ekziston gjithashtu një disk optik DVD ± RW. Në mes ndërfaqeve të rrjetit janë të përfshira Gigabit Ethernet, Wi-Fi dhe Bluetooth 5.0. Ekzistojnë gjithashtu 3x USB 3.0 / 3.1 / 3.2 Gen 1, USB Type-C (me DisplayPort dhe mbështetje PD), lexues i kartelës së memories, lexues i gjurmëve të gishtërinjëve, tastierë me ndriçim, kamera HD, lidhës i kombinuar audio dhe 2 altoparlantë Bang & Olufsen. Laptopi mundësohet nga një bateri 52 Wh dhe operon me sistemin operativ Windows 10 Home. Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Klikoni këtu për ta parë radhitjen e tyre. Ndërsa, Microsoft Office është në verzion provues ose nuk është i instaluar fare.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
V5.0
Diagonalja e ekranit ["]:
17.3
Drive optik:
DVD
Frekuenca e memories [MHz]:
2400
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Whiskey Lake -gjenerata e 8-të
Gjerësia [mm]:
405
HDMI:
Kapaciteti i HDD-së [GB]:
1000
Kapaciteti i memories grafike [MB]:
2048
Kapaciteti i memories [GB]:
16+
Kapaciteti i SSD-së [GB]:
256
Kartë grafike:
NVIDIA GeForce MX250
Lansuar:
16. 5. 2019
Lartësia [mm]:
22.5
Lexues i shenjave të gishtërinjëve: :
Lloj i kartës së rrjetit:
Glan, WLAN
Lloji i ekranit:
IPS
Lloji i hard diskut:
SSD + HDD
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Core i5
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Mbështet DisplayPort:
Mbështet Power Delivery:
Memorie e brendshme [GB]:
1 256
Modeli i procesorit:
8265U(1.6/3.9GHz 4 bërthama / 8 threads)
Ngjyra:
Argjendtë
Ngjyrë e pasme e tastierës:
Bardhë
Numri i hard disqeve :
2
Numri i porteve USB-A 3.0/3.1/3.2 Gen 1:
3+
Pesha [kg]:
2.83
Prodhuesi:
HP
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080 (Full HD)
RJ-45:
Rotullimet e hard diskut [rpm]:
7 200
Sipërfaqja e ekranit:
E shkëlqyeshme
Sistemi operativ:
Windows 10 Home
Slot për memorie:
2 (0 të lirë)
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac
Tastier me ndriçim:
Tastierë numerike:
TPM:
Trashësia [mm]:
266
USB-C:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE