Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Laptop HP Envy x360 13-ar0002nc, 13.3'', Full HD, AMD Ryzen 5, 8GB RAM, 512GB SSD, i zi

Kodi i produktit:
260867
Bateri:
4-qelizore, 53Wh
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080 (Full HD)
Memorie e brendshme GB:
512
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrë e pasme:
Bardhë

Si të porosisim në Gjirafa50?

802.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 66.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Ndërsa, Microsoft Office është në verzion provues ose nuk është i instaluar fare.

Ky laptop vjen me ekran IPS 13.3", kualitet Full HD dhe rezolucion 1920 x 1080, të shoqëruar me kartelë garfike AMD Radeon Vega 8 përmes së cilave shfaq imazhe me kualitet të lartë dhe ngjyra të qarta.

Si pjesë përbërëse ky laptop posedon procesor katër bërthamësh AMD Ryzen 5 3500U i cili operon në frekuencë prej 2.1GHz deri në 3.7GHz në TurboBoost. Poashtu, është i kombinuar me RAM memorie 8GB të llojit DDR4 dhe hard disk SSD M.2 PCIe SSD NVMe me kapacitet 512GB për të dhënat e përdoruesit. HP Envy për lidhje me pajisje tjera përdorë teknologjitë Wi-Fi ac dhe Bluetooth 4.2, posedon kamerë HD, tastierë me ndriçim, lexues kartash dhe lexues të gjurmëve të gishtave, lidhës për audio dhe 4 altoparlantë Bang & Olufsen. Nga portet, produkti ëshë i pajisur me ato USB 2x 3.0 / 3.1 / 3.2 Gen 1 dhe tipi-C me DisplayPort dhe mbështetje për PD. Ky laptop furnizohet nga një bateri 53Wh, ndërsa sa i përket sistemit operativ, e ka të instaluar atë Windows 10 Home.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri:
4-qelizore, 53Wh
Bluetooth:
V4.2
Diagonalja e ekranit:
13.3
Drive optik:
Jo
EAN:
193905121731
Frekuenca e memories MHz:
2400
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Picasso - gjenerata e 8-të
Gjerësia mm:
306
Kapaciteti i memories GB:
8
Kapaciteti i SSD-së GB:
512
Kartë grafike:
AMD Radeon Vega 8
Lartësia mm:
14,7
Lexues i shenjave të gishtërinjëve :
Lloj i kartës së rrjetit:
WLAN
Lloji i ekranit:
Touch (me prekje), IPS
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i memories:
LPDDR4 (në pllakë amë)
Lloji i procesorit:
AMD Ryzen 5
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Mbështet DisplayPort:
Mbështet Power Delivery:
Memorie e brendshme GB:
512
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrë e pasme:
Bardhë
Numri i hard disqeve :
1
Numri i porteve USB-A 3.0/3.1/3.2 Gen 1:
2
Pesha kg:
1.3
Prodhuesi:
HP
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080 (Full HD)
Sipërfaqja e ekranit:
E shkëlqyeshme
Sistemi operativ:
Windows 10 Home
Slot për memorie:
Nuk ka
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac
Tastier me ndriçim:
Teknologjia INK:
TPM:
Trashësia mm:
212
USB-C:

Bashkangjitja Laptop HP Envy x360 13-ar0002nc edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE