Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Laptop HP ProBook 430 G6, 13.3", 8GB RAM, 256GB SSD, Core i7, i argjendtë

Kodi i produktit:
262465
Bateri:
3-qelizore, 45Wh
Prodhuesi:
HP
Mbështet Power Delivery:
Memorie e brendshme GB:
256
Modeli i procesorit:
8565U(1.8/4.6GHz 4 bërthama / 8 threads)

Si të porosisim në Gjirafa50?

841.50 
Ju kurseni : 202.00   (24%)
639.50 € * Përfshirë TVSH-në
24% Zbritje
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 53.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Ndërsa, Microsoft Office është në verzion provues ose nuk është i instaluar fare.

Ky laptop ofron një varg veçorish të përsosura për plotësimin e kërkesave tuaja të punës dhe argëtimit. Ka procesor Intel Core i7-8565U me katër bërthama. Mbështet teknologjinë HyperThreading që përballon kryrjen e dy proceseve të përnjëherëshme për bërthamë. Ka frekuencë veprimi 1.8 GHz - 4.6 GHz dhe memorie 8 GB DDR4. Ekrani ka madhësi 13.3'' IPS FULL HD me rezolucion 1920 x 1080 pikselë. Kartela grafike e tij është Intel UHD Graphics. Për të dhëna dhe aplikacione ka hard disk M.2 SSD PCle NVMe 256 GB. Përfshin Wifi ac, Bluetooth 5.0, Gigabit Ethernet, konektorë 2xUSB-C 3.0 / 3.1 / 3.2 Gen 1 and 1xUSB-C 3.1 / 3.2 Gen 1, DisplayPort, HDMI, lexues të kartelës së memories, lexues të kartelës së gishtërinjëve, kamerë HD dhe tastierë me ndriçim. Bateria ka kapacitet 45 Wh. Sistemi i tij operues është Windows 10 Pro.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bateri:
3-qelizore, 45Wh
Bluetooth:
V5.0
Diagonalja e ekranit:
13.3
Drive optik:
Jo
EAN:
193808430121
Frekuenca e memories MHz:
2400
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Whiskey Lake -gjenerata e 8-të
Gjerësia mm:
308,5
HDMI:
Kapaciteti i memories GB:
8
Kapaciteti i SSD-së GB:
256
Kartë grafike:
Intel UHD Graphics 620
Kodi:
5PP58EA
Lansuar:
6. 6. 2019
Lartësia mm:
18
Lexues i shenjave të gishtërinjëve :
Lloj i kartës së rrjetit:
GLAN, WLAN
Lloji i ekranit:
IPS
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i memories:
DDR4 SODIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Core i7
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Mbështet DisplayPort:
Mbështet Power Delivery:
Memorie e brendshme GB:
256
Modeli i procesorit:
8565U(1.8/4.6GHz 4 bërthama / 8 threads)
Ngjyra:
Argjendtë
Ngjyrë e pasme:
Bardhë
Numri i hard disqeve :
1
Numri i porteve USB-A 3.0/3.1/3.2 Gen 1:
2
Pesha kg:
1.5
Prodhuesi:
HP
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080 (Full HD)
RJ-45:
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Sistemi operativ:
Windows 10 Pro
Slot për memorie:
2 (1 i lirë)
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac
Tastier me ndriçim:
TPM:
Trashësia mm:
231
USB-C:

Bashkangjitja Laptop HP ProBook 430 G6 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE