Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Laptop HP Spectre x360 15-df0009nc, 15.6", Intel Core i7-8750H, 16 GB DDR4, 1 TB SSD, 4 GB GDDR5, i kaltër

Kodi i produktit:
248617
Bluetooth:
Rezolucioni i ekranit:
3840 x 2160 (UHD 4K)
Memorie e brendshme [GB]:
1000
Modeli i procesorit:
8750H(2.2/4.1GHz 6 bërthama/12 threads)
Ngjyra:
Kaltër

Si të porosisim në Gjirafa50?

1936.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 161.38 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Klikoni këtu për ta parë radhitjen e tyre. Ndërsa, Microsoft Office është në verzion provues ose nuk është i instaluar fare.

Laptopi HP Spectre vjen me dizajn unik dhe me përformancë dhe teknologjinë më të fundit.

Baza e këtij laptopi është procesori 6 bërthamësh i cili përpunon dy procese në të njejtën kohë me frekuencë 2.2 GHz deri në 4.1 GHz me teknologjinë Hyperthreading dhe formën TurboBoost dhe plotësohet me 16 GB memorie DDR4. Të dhënat tuaja ruhen në disqet M.2 SSD PCIe me kapacitet 1 TB si dhe vjen me ekranin me madhësi 15.6"IPS kualitet Full HD me rezolucion 3840 x 2160 piksela të kombinuar me kartën grafike NVIDIA Quadro P2000 me 4GB memorie GDDR5 për t'ju sjellur imazhe të bukura, të detajizuara dhe përformancë të lartë kompjuterike.

Për lidhjen e pajisjeve periferike ekzistojnë portet 2x USB- C 1x USB 3.0 / 3.1 Gen. Gjithashtu, produkti është i pajisur me një dalje HDMI 2.0, një lexues të kartelave të memories, lexues të gjurmëve të gishtave, tastierë me ndriçim, një kamerë HD të integruar, altoparlantë Bang & Olufsen. Furnizohet me energji nga një bateri 84Wh.

Laptopi vjen me sistemin operativ Windows 10 Home.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Diagonalja e ekranit:
15.6
Drive optik:
Jo
Frekuenca e memories [MHz]:
2666
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Coffee Lake - gjenerata e 8-të
Gjerësia mm:
361
HDMI:
Kapaciteti i memories grafike [MB]:
4096
Kapaciteti i memories [GB]:
16
Kartë grafike:
NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti
Kodi:
5GX75EA
Lansuar:
1. 11. 2018
Laps i përfshirë:
Lartësia mm:
19,3
Lexues i shenjave të gishtërinjëve:
Lloj i kartës së rrjetit:
WLAN
Lloji i ekranit:
Touch (me prekje), IPS
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i memories:
LPDDR4 (në pllakë amë)
Lloji i procesorit:
Intel Core i7
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Memorie e brendshme [GB]:
1000
Modeli i procesorit:
8750H(2.2/4.1GHz 6 bërthama/12 threads)
Ngjyra:
Kaltër
Ngjyrë e pasme:
Bardhë
Numri i hard disqeve:
1
Numri i porteve USB-A 3.0/3.1/3.2 Gen 1:
1
Pesha kg:
2,18
Rezolucioni i ekranit:
3840 x 2160 (UHD 4K)
Sistemi operativ:
Windows 10 Home
Standardet Wi-Fi:
A, ac, b, g, n
Tastier me ndriçim:
Tastierë numerike:
Teknologjia INK:
Thunderbolt:
TPM:
Trashësia mm:
250
USB-C:

Bashkangjitja Laptop HP Spectre x360 15-df0009nc edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE