Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Laptop HP Spectre x360 15-df0004nc, 15.6", Intel Core i7-8750H, 16 GB DDR4, 512 GB SSD, 4 GB GDDR5, i kaltër

Kodi i produktit:
248615
Bluetooth:
Rezolucioni i ekranit:
3840 x 2160 (UHD 4K)
Memorie e brendshme [GB]:
512
Modeli i procesorit:
8750H(2.2/4.1GHz 6 bërthama/12 threads)
Ngjyra:
Kaltër

Si të porosisim në Gjirafa50?

1694.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 141.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Klikoni këtu për ta parë radhitjen e tyre. Ndërsa, Microsoft Office është në verzion provues ose nuk është i instaluar fare. Latopi HP vjen me dizajn unik dhe me përformancé dhe teknologjinë më të fundit. Baza e këtij laptopi është procesori 6 bërthamësh që i përounon dy procese në të njëjtën kohë me frekuencë 2.2 Ghz deri në 4.1Ghz me teknologjinë HyperThreading dhe në formën Turbo dhe plotësohet me 16 GB memorie DDR4 . Të dhënat tuaja ruhen në diskun M.2 SSD PCIe me kapacitet 512 GB si dhe vjen me ekranin me madhësi 15.6 IPS kualitet Full HD me rezolucion 3840 x 2160 piksela të kombinuar me kartën grafike NVIDIA GeForce GTX 1050 me kapacitet 4 GB GDDR5 për t'ju sjellur imazhe të bukura, të detajizuara dhe përformancë të lartë kompjuterike. Për lidhjen e pajisjeve periferike ekzistojnë portet 2x USB Type-C 1x USB 3.0 / 3.1 Gen 1. Gjithashtu, produkti është i pajisur me një dalje HDMI, një lexues të kartelave të memories, tastierë me ndriqim, kamerë të integruar HD, altoparlantë Bang & Olufsen. Laptopi vjen me sistemin operativ Windows 10 Home.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Diagonalja e ekranit:
15.6
Drive optik:
Jo
Frekuenca e memories [MHz]:
2 050
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Coffee Lake - gjenerata e 8-të
Gjerësia mm:
361
HDMI:
Kapaciteti i memories grafike [MB]:
4096
Kapaciteti i memories [GB]:
16+
Kartë grafike:
NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti
Kodi:
5HA67EA
Lansuar:
1. 11. 2018
Laps i përfshirë:
Lartësia mm:
19,3
Lexues i shenjave të gishtërinjëve:
Lloj i kartës së rrjetit:
WLAN
Lloji i ekranit:
Touch (me prekje), IPS
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i memories:
LPDDR4 (në pllakë amë)
Lloji i procesorit:
Intel Core i7
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Memorie e brendshme [GB]:
512
Modeli i procesorit:
8750H(2.2/4.1GHz 6 bërthama/12 threads)
Ngjyra:
Kaltër
Ngjyrë e pasme:
Bardhë
Numri i hard disqeve:
1
Numri i porteve USB-A 3.0 3.1 Gen 1:
1
Pesha kg:
2,18
Rezolucioni i ekranit:
3840 x 2160 (UHD 4K)
Sistemi operativ:
Windows 10 Home
Standardet Wi-Fi:
A, ac, b, g, n
Tastier me ndriçim:
Tastierë numerike:
Teknologjia INK:
Thunderbolt:
TPM:
Trashësia mm:
250
USB-C:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE