Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Laptop Lenovo IdeaPad 5 14IIL05, 14'', Intel Core i7, 16GB RAM, 1TB SSD, Intel Iris Plus Graphics, i hirtë

Kodi i produktit:
305012
Besueshmëria:
100 %
Përmbajtja e pakos:
Karikues (USB-C), laptop
Memorie e brendshme GB:
1000
Modeli i procesorit:
1065G7(1.3/3.9GHz 4 bërthama / 8 threads)
Ndriçimi cdm2:
300

Si të porosisim në Gjirafa50?

905.50 
Ju kurseni : 46.00   (5%)
859.50 € * Përfshirë TVSH-në
5% Zbritje
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 71.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Ndërsa, Microsoft Office është në verzion provues ose nuk është i instaluar fare. Lenovo IdeaPad 5 14IIL05 është dizajnuar që të përshtatet për të gjitha kërkesat tuaja specifike. Laptopi mban performancë të lartë, karakteristika shumë praktike dhe është më i lehtë dhe më i hollë sesa paraardhësit e tij. Punoni me efiçiencë dhe argëtohuni maksimalisht me këtë seri të laptopëve. Vjen i pajisur me procesorin 4 bërthamësh Intel Core i7-1065G7 i cili kombinohet me 16GB RAM memorie të llojit DDR4, ekranin me madhësi 14", kualitet Full HD dhe rezolucion prej 1920 x 1080 piksela si dhe kartelën grafike Intel Iris Plus Graphics për t'ju mundësuar që të shihni imazhe të pastërta dhe të detajizuara si dhe performancë të shpejtë kompjuterike. Pos kësaj, laptopi mban 1TB SSD për ruajtjen e të dhënave, mban një mori portesh USB për lidhje me pajisje të tjera periferike, HDMI, DisplayPort si dhe funksionon me sistemin operativ Windows 10 Home.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Diagonalja e ekranit:
14
Drive optik:
Jo
EAN:
195235848425
Frekuenca e memories MHz:
3200
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Comet Lake - gjenerata e 10-të
Gjerësia mm:
321,57
HDMI:
Jetëgjatësia maksimale e baterisë h:
11
Kapaciteti i memories GB:
16
Kapaciteti i SSD-së GB:
1000
Kartë grafike:
Intel Iris Plus Graphics
Kodi:
81YH00MBCK
Lansuar:
20. 11. 2020
Lartësia mm:
16.9
Lexues i shenjave të gishtërinjëve:
Lloj i kartës së rrjetit:
WLAN
Lloji i ekranit:
IPS
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i kartës grafike:
Integruar
Lloji i memories:
LPDDR4 (në pllakë amë)
Lloji i procesorit:
Intel Core i7
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Materiali:
Alumin
Mbështet DisplayPort:
Mbështet Power Delivery:
Memoria maksimale GB:
16
Memorie e brendshme GB:
1000
Modeli i procesorit:
1065G7(1.3/3.9GHz 4 bërthama / 8 threads)
Ndriçimi cdm2:
300
Ngjyra:
Hirtë
Numri i bërthamave të procesorit:
4
Numri i hard disqeve:
1
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
2
Numri i porteve USB-C 3.1/3.2 Gen 1:
1
Pa taste numerike:
Përmbajtja e pakos:
Karikues (USB-C), laptop
Pesha kg:
1.38
Prodhuesi:
Lenovo
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080 (Full HD)
Shtrirja e ngjyrave:
NTSC 45%
Sipërfaqja e ekranit:
Antireflexní
Sistemi operativ:
Windows 10 Home
Slot për memorie:
Bez slotu
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac
Tastier me ndriçim:
TPM:
Trashësia mm:
211,59
Verzioni i Bluetooth:
V5.1

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE