Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Laptop Lenovo IdeaPad C340-14IWL, 14 ", Intel Core i3, 4GB RAM DDR4, 128GB SSD, Intel UHD Graphics, i kaltër

Kodi i produktit:
264902
Bluetooth:
V4.2
Numri i porteve USB-A 3.0/3.1/3.2 Gen 1:
2
Lloji i procesorit:
Intel Core i3
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Memorie e brendshme [GB]:
128

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
565.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 47.12 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Klikoni këtu për ta parë radhitjen e tyre. Ndërsa, Microsoft Office është në verzion provues ose nuk është i instaluar fare.

Ky është laptopi i ri Lenovo IdeaPad C340-14IWL i konvertueshëm në të cilin mund të mbështeteni. Ka fuqinë që ju nevojitet, është i lehtë, dhe ju mund ta përdorni këtë pajisje elegante në modaliteti të ndryshme, si një laptop, një mbajtëse, një tent ose një tablet.

Ekrani me prekje IdeaPad C340 me rezolucion të lartë HD ose Full HD siguron një imazh tepër të mprehtë. Me përdorimin multi-touch, ai është plotësisht i optimizuar për të punuar në kombinim me sistemin modern operativ Windows 10.

Ju gjithashtu mund të shtoni IdeaPad C340 me Active Pen 2 për mënyra të reja për të përmirësuar kreativitetin tuaj. Me një laps aktiv, mund të vizatoni, shkruani, modifikoni dhe krijoni dokumente ashtu si përdorni stilolapsin dhe letrën. Active Pen 2 është opsional ose përfshihet në konfigurimet e zgjedhura.

Entuziastët e filmit dhe muzikës gjithashtu do të jenë të kënaqur të shijojnë altoparlantët Dolby Audio stereo për audio të hollësishme. Me kamerën HD dhe mikrofonin e integruar, ju merrni mundësi të shkëlqyera të komunikimit në internet me kolegët, miqtë dhe familjen. Përveç kësaj, kamera është e pajisur me një mbulesë fizike për të mbrojtur privatësinë tuaj. Kur nuk keni nevojë për kamerën, thjesht e mbani të fshehur.

Në qendrën e këtij laptopi të konvertueshëm Lenovo IdeaPad C340-14API është procesori 2-bërthamësh Intel Core i3-8145U, i cili përmban teknologjinë HyperThreading për multitasking më të qetë me aftësinë për të përpunuar deri në 2 procese për bërthamë. Ai operon me një frekuencë prej 2.1 GHz, ose deri në 3.9 GHz në modalitetin Turbo Boost, dhe plotësohet më tej nga 4 GB memorje DDR4 (1 modul / 1 slot). Ekrani me prekje 14 "IPS Full HD me 1920 x 1080 dots sigurohet nga kartela Intel UHD Graphics. 128 GB SSD M.2 PCIe NVMe është dizajnuar për të dhënat e përdoruesit. Ndërfaqet e rrjetit përfshijnë wireless Wi-Fi ac dhe Bluetooth 4.2. Ekziston edhe një kamerë HD, 2x USB 3.0 / 3.1 / 3.2 Gen 1, USB-C 3.1 / 3.2 Gen 1, një lexues i kartelës së memories, një lexues i gjurmëve të gishtërinjve, një lidhës i përbërë audio dhe një tastierë me ndriçim. Shasi e prodhuar në kombinim PC / GF dhe PC / ABS. Bateria 45 Wh përdoret për furnizimin me energji elektrike. Lenovo Active Pen 2 është i përfshirë. Laptopi përdor Windows 10 Home në modalitetin S.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
V4.2
Diagonalja e ekranit:
14
Drive optik:
Jo
Frekuenca e memories [MHz]:
2400
Frekuencë Hz:
60
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Whiskey Lake -gjenerata e 8-të
Gjerësia mm:
328
HDMI:
Jetëgjatësia maksimale e baterisë [h]:
8
Kapaciteti i memories [GB]:
4
Kapaciteti i SSD-së [GB]:
128
Kartë grafike:
Intel UHD Graphics 620
Kodi:
81N4007MCK
Lansuar:
19. 7. 2019
Laps i përfshirë:
Lartësia mm:
17,9
Lexues i shenjave të gishtërinjëve:
Lloj i kartës së rrjetit:
WLAN
Lloji i ekranit:
Me prekje, IPS
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i memories:
LPDDR4 (në pllakë amë)
Lloji i procesorit:
Intel Core i3
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Memorie e brendshme [GB]:
128
Modeli i procesorit:
8145U(2.1/3.9GHz 2 bërthama / 4 threads)
Ngjyra:
Kaltër
Numri i hard disqeve:
1
Numri i porteve USB-A 3.0/3.1/3.2 Gen 1:
2
Pesha kg:
1,65
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080 (Full HD)
Sipërfaqja e ekranit:
E shkëlqyeshme
Sistemi operativ:
Windows 10 në modalitetin S
Slot për memorie:
1 (0 te disponueshme)
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac
Tastier me ndriçim:
Trashësia mm:
229
USB-C:

Bashkangjitja Laptop Lenovo IdeaPad C340-14IWL edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE