Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Laptop Lenovo IdeaPad S340-15API, 15.6", AMD Ryzen 3 3200U, 4GB RAM, 128GB SSD, i hirtë

Kodi i produktit:
266674
Besueshmëria:
100 %
Pesha kg:
1.8
Memorie e brendshme GB:
128
Modeli i procesorit:
3200U(2.6/3.5GHz 2 bërthama / 4 threads)
Ngjyra:
Hiri

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
389.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 32.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Ndërsa, Microsoft Office është në verzion provues ose nuk është i instaluar fare.

Laptop i cilësisë së lartë, më dizajn elegant e performancë tejet të mirë, i cili do t'i plotësoj të gjitha nevojat tuaja. Vjen i pajisur me procesorin AMD Ryzen 3 3200U, që funksionon në frekuencë 3.5 GHz dhe ka memorie të llojit DDR4 me kapacitet 4 GB.

Imazhet shfaqen përsosmërisht në ekranin 15.6" Full HD, kombinuar me kartelën grafike AMD Radeon Vega 3. Ka edhe diskun SSD me kapacitet 128 GB. Ofron lidhje me Wifi, Bluetooth, ka disa porte USB (2x USB 3.0 / 3.1 / 3.2 Gen 1, USB-C 3.1 / 3.2 Gen 1), kamerë HD, port për audio si dhe tastierë me ndriçim të pasëm. Produkti vjen me sistem operativ Windows 10 Home në modalitetin S.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Bluetooth:
V4.2
Diagonalja e ekranit:
15.6
Drive optik:
Jo
EAN:
193386577485
Frekuenca e memories MHz:
2400
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Raven Ridge - gjenerata e 7-të
Gjerësia mm:
358
HDMI:
Jetëgjatësia maksimale e baterisë h:
8
Kapaciteti i memories GB:
4
Kapaciteti i SSD-së GB:
128
Kartë grafike:
AMD Radeon Vega 3
Kodi:
81NC003TCK
Lansuar:
7. 8. 2019
Lartësia mm:
17,9
Lloj i kartës së rrjetit:
WLAN
Lloji i ekranit:
TN
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i memories:
LPDDR4 (në pllakë amë)
Lloji i procesorit:
AMD Ryzen 3
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Memorie e brendshme GB:
128
Modeli i procesorit:
3200U(2.6/3.5GHz 2 bërthama / 4 threads)
Ngjyra:
Hiri
Ngjyrë e pasme:
Bardhë
Numri i hard disqeve :
1
Numri i porteve USB-A 3.03.13.2 Gen 1:
2
Numri i porteve USB-C 3.13.2 Gen 1:
1
Pesha kg:
1.8
Prodhuesi:
Lenovo
Rezolucioni i ekranit:
1920 x 1080 (Full HD)
Sipërfaqja e ekranit:
E pashkëlqyeshme
Sistemi operativ:
Windows 10 Home me modalitetin S
Slot për memorie:
1 (1 i lirë)
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac
Tastier me ndriçim:
Tastierë numerike:
Trashësia mm:
245

Bashkangjitja Laptop Lenovo IdeaPad S340-15API edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE