Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Laptop Lenovo Yoga C940-14IIL, 14 "Ultra HD, Intel Core i7, 16GB RAM LPDDR4X, 1TB SSD, Intel Iris Plus Graphics, i hirtë

Kodi i produktit:
294885
Besueshmëria:
100 %
Počet USB 3.13.2 Gen 2 Type-C:
2
Mbështet Power Delivery:
Memorie e brendshme GB:
1000
Modeli i procesorit:
1065G7(1.3/3.9GHz 4 bërthama / 8 threads)

Si të porosisim në Gjirafa50?

1622.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 135.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera te pjesa numerike ka disa simbole çeke. Ndërsa, Microsoft Office është në verzion provues ose nuk është i instaluar fare. Laptopi jashtëzakonisht i hollë dhe me stil Lenovo Yoga C940, i konvertueshëm ofron një dizajn të lartë pa kompromis. Ai jep performancën që ju nevojitet dhe gamën e veçorive inteligjente që ju nevojiten çdo ditë. Yoga C940 është punë e rehatshme, argëtim dhe udhëtim. Në këtë rast, laptopi Lenovo Yoga C940-14IIL është i pajisur me një procesor 4-core Intel Core i7-1065G7, i cili ka teknologji HyperThreading për multitasking më të qetë me aftësinë për të përpunuar deri në 2 procese njëkohësisht në një bazë. Ai operon me një frekuencë prej 1.3 GHz, ose deri në 3.9 GHz në modalitetin Turbo Boost, dhe plotësohet më tej me 16 GB LPDDR4X RAM (në pllakë / pa slot). Shfaqja në një ekran 14 "Ultra HD (3840 x 2160 pika, WVA, HDR 400, 500nits, Dolby Vision) sigurohet nga një kartë grafike Intel Iris Plus. Një hard disk 1TB SSD M.2 PCIe NVMe është menduar për të dhënat e përdoruesit. Ndërfaqet përfshijnë wireless Wi-Fi ac dhe Bluetooth 5.0. Ekziston edhe një kamerë praktike HD, lexues i gjurmëve të gishtërinjve, USB 3.0 / 3.1 / 3.2 Gen 2, 2x USB Type-C 3.1 / 3.2 Gen 2 / Thunderbolt 3 dhe një tastierë me ndriçim. Shasia e laptopit është bërë prej alumini dhe mundësohet nga bateria 60 Wh. Parteta përfshin një laps Lenovo Active Pen. Laptopi përdor sistemin operativ Windows 10 Home.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Bluetooth:
Diagonalja e ekranit:
14
Drive optik:
Jo, caktohet përmes tastit RGB
EAN:
195042974010
Frekuenca e memories MHz:
3 733
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Ice Lake - gjenerata e 10-të
Gjerësia mm:
320,3
Jetëgjatësia maksimale e baterisë h:
17.5
Kapaciteti i memories GB:
16
Kapaciteti i SSD-së GB:
1000
Kartë grafike:
Intel Iris Plus Graphics
Kodi:
81Q900EHCK
Lansuar:
14. 8. 2020
Laps i përfshirë:
Lartësia mm:
15,7
Lexues i shenjave të gishtërinjëve:
Lloj i kartës së rrjetit:
WLAN
Lloji i ekranit:
Touch (me prekje), IPS
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i kartës grafike:
Integruar
Lloji i memories:
LPDDR4X (na desce)
Lloji i procesorit:
Intel Core i7
Lloji i SSD:
M.2 PCIe/NVMe (slot)
Materiál šasi:
Alumin
Mbështet DisplayPort:
Mbështet Power Delivery:
Memorie e brendshme GB:
1000
Modeli i procesorit:
1065G7(1.3/3.9GHz 4 bërthama / 8 threads)
Ngjyra:
Hirtë
Numri i hard disqeve:
1
Numri i porteve USB-A 3.13.2 Gen 2:
1
Pa taste numerike:
Përmbajtja e pakos:
Karikues (USB-C), laptop
Pesha kg:
1.35
Počet USB 3.13.2 Gen 2 Type-C:
2
Prodhuesi:
Lenovo
Rezolucioni i ekranit:
3480x2160 (UHD)
Sipërfaqja e ekranit:
E shkëlqyeshme
Sistemi operativ:
Windows 10 Home
Slot për memorie:
Bez slotu
Standardet Wi-Fi:
A/b/g/n/ac/ax
Tastier me ndriçim:
Thunderbolt:
TPM:
Trashësia mm:
215,6
Verzioni i Bluetooth:
V5.0

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE