Laptop techBite Zin, Intel Celeron N4000, 4GB RAM, 32GB eMMC, 14.1" HD, Intel UHD Graphics, i zi

Kodi i produktit:
249343
Bluetooth:
Lloji i SSD:
Flash (në pllakë amë)
Trashësia [mm]:
223.5
Tastier me ndriçim:
Standardet Wi-Fi:
B, g, n

Si të porosisim në Gjirafa50?

213.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 17.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera e këtij laptopi tek pjesa numerike ka disa simbole çeke. Klikoni këtu për ta parë rradhitjen e tyre.

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Diagonalja e ekranit ["]:
14,1
Drive optik:
Jo
EAN:
5902983604136
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Gemini Lake - gjenerata e 6-të
Gjerësia [mm]:
332,6
Kapaciteti i memories [GB]:
4
Kartë grafike:
Intel UHD Graphics
Kodi:
NTBTBZIN141BK
Lansuar:
16. 11. 2018
Lartësia [mm]:
18+
Lexues i shenjave të gishtërinjëve: :
Lloj i kartës së rrjetit:
WLAN
Lloji i ekranit:
E pashkëlqyeshme
Lloji i hard diskut:
SSD
Lloji i memories:
LPDDR4 (në pllakë amë)
Lloji i procesorit:
Intel Celeron
Lloji i SSD:
Flash (në pllakë amë)
Memorie e brendshme [GB]:
32
Mini HDMI:
Modeli i procesorit:
N4000(1.1/2.6GHz 2 bërthama / 2 threads)
Ngjyra:
Zezë
Ngjyrë e pasme: :
Bardhë
Numri i hard disqeve:
1
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
2
Pesha [kg]:
1,283
Prodhuesi:
Techbite
Rezolucioni i ekranit:
1366 x 768 (HD)
Sistemi operativ:
Windows 10 Home
Standardet Wi-Fi:
B, g, n
Tastier me ndriçim:
Trashësia [mm]:
223.5
Ueb-i i prodhuesit:
Techbite.eu

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE