Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Notebook Acer Extensa 15 EX2519-C2QE 15.6", Intel Celeron N3060, DDR3 2GB, HDD 500GB, i zi

Kodi i produktit:
208313
Bluetooth:
Për tu përdorur në:
Për shtëpi
Modeli i procesorit:
N3060 (1.6/2.48GHz 2 bërthama/2 threads)
Ngjyra:
Zezë
Numri i bërthamave të procesorit:
2

Si të porosisim në Gjirafa50?

269.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 22.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Shënim: Tastiera e këtij laptopi tek pjesa numerike ka disa simbole çeke. Klikoni këtu për ta parë radhitjen e tyre.

Notebook klasik dhe universal, i përshtatshëm për përdorim në shtëpi dhe zyre.

Ky notebook posedon ekran Full HD me madhësi prej 15.6” i cili ofron rezolucion prej 1366 x 768 pix dhe procesor Intel Celeron N3060. Procesori i pajisjes operon në frekuencë prej 1.6GHz deri në 2.48GHz HyperThreading. Për më shumë, notebook-u përfshin memorie RAM DDR3 me kapacitet prej 2GB dhe hard disk HDD me kapacitet prej 500GB. Përfshin Gigabit Ethernet, ac Wi-Fi, Bluetooth, tri porte USB, HDMI, kamerë, lexues të kartë së memories dhe sistem operativ Linux.

Ky produkt vjen në ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Bluetooth:
Diagonalja e ekranit ["]:
15,6
Drive optik:
DVD
EAN:
4713883090421
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjenerata e procesorit:
Braswell - gjenerata e 4-të
Gjerësia [mm]:
381,6
HDMI:
Kapaciteti i memories [GB]:
2
Kartë grafike:
Intel HD Graphics
Klasifikimi:
Laptop
Kodi i prodhuesit:
NX.EFAEC.023
Lansuar:
1 Mars 2017
Lartësia [mm]:
26,1
Lloj i kartës së rrjetit:
GLAN, WLAN
Lloji i ekranit:
E pashkëlqyeshme
Lloji i hard diskut:
HDD
Lloji i memories:
DDR3 SODIMM (slot)
Lloji i procesorit:
Intel Celeron (Braswell/gjenerata 4)
Memorie e brendshme [GB]:
500
Modeli i procesorit:
N3060 (1.6/2.48GHz 2 bërthama/2 threads)
Ngjyra:
Zezë
Numri i bërthamave të procesorit:
2
Numri i hard disqeve :
1
Numri i porteve USB-A 2.0:
2
Numri i porteve USB-A 3.0 / 3.1 Gen 1 :
1
Për tu përdorur në:
Për shtëpi
Pesha [kg]:
2,4
Prodhuesi:
Acer
Rezolucioni i ekranit:
1366 x 768 (HD)
Rotullimet e hard diskut [rpm]:
5 400
Sistemi operativ:
Linux
Standardet Wi-Fi:
B, g, n
Tastierë numerike:
Trashësia [mm]:
258
Vendi i origjinës:
Taiwan (Province of China)

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE