Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Softuer Microsoft Office 2019, vetëm për PC

Kodi i produktit:
245662
EAN:
889842336719
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
T5D-03195
Kohëzgjatja e licencës muaj:
999
Lansuar:
1. 10. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

303.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 25.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
889842336719
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
T5D-03195
Kohëzgjatja e licencës muaj:
999
Lansuar:
1. 10. 2018
Lloji i licensës:
Në pako
Lloji i softuerit:
Për zyrë
Lokalizimi:
Çekisht, shumë-gjuhësh
Memoria operuese GB:
2
Numri i licensave:
1
Procesor Ghz:
1.6
Prodhuesi:
Microsoft
Ueb-i i prodhuesit:
Microsoft.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE