Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbështjellëse EPICO për MacBook Air 13" 2018, e zezë

Kodi i produktit:
251053
Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
8596049107203
Kodi:
35910101300001
Lansuar:
12. 12. 2018
Lloji:
Mbështjellëse

Si të porosisim në Gjirafa50?

22.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Kjo mbështjellëse ultra e hollë është bërë nga materiali i qëndrueshëm i polikarbonatit, dhe e mbron pajisjen tuaj nga papastërtitë, gërvishtjet apo dëmtimet tjera. Qasja në të gjithë lidhësit dhe portet është padyshim e siguruar nga përputhshmëria 100% me MacBook Air (2018) të madhësisë 13 inç. Ajo gjithashtu ka vrima ventilimi dhe këmbë prej gome për stabilitet më të mirë. Mbështjellësja gjithashtu mund të hiqet lehtë dhe të pastrohet nëse është e nevojshme.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dizajnuar për:
Laptop
EAN:
8596049107203
Kodi:
35910101300001
Lansuar:
12. 12. 2018
Lloji:
Mbështjellëse
Madhësia maksimale e laptopit [inç]:
13.3
Materiali:
Plastik
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
EPICO

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE