Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Bateri Patona për HP Pavilion 13, 3800mAh, Li-Pol 11, 4V NP03XL

Kodi i produktit:
211308
Dedikuar për seritë e laptopëve HP:
Pavilion 13
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
3 800
Kodi i prodhuesit:
PT2491
Lloji:
Litium-polimer (Li-pol)

Si të porosisim në Gjirafa50?

71.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
6 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Bateria për laptop nga marka Patona është e dizjanuar për laptopët HP Pavilion 13. Kjo bateri mund të zëvëndësohet me baterit e modelit 760944-421, HSTNN-LB6L, NP03XL, TPN-Q146, TPN-Q147, TPN-Q148, TPN-Q149. Kjo bateri vjen me 3800mAh.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Dedikuar për seritë e laptopëve HP:
Pavilion 13
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [mAh]:
3 800
Kodi i prodhuesit:
PT2491
Lloji:
Litium-polimer (Li-pol)
Ngjyra:
Zezë
Prodhuesi:
Patona
Voltazh [V]:
11,4

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE