Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Grep metali për menaxhim kabllosh Solarix D3, 40x40mm

Kodi i produktit:
213462
EAN:
123589746321
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
86033026
Prodhuesi:
Solarix

Si të porosisim në Gjirafa50?

3.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Grepat metalik lejojnë organizimin e qartë të kabllove në rafte. Ato janë në dispozicion në disa variante varësisht nga madhësia dhe orientimi i shtojcës lidhëse. Ky grep metalik në veçanti ka një madhësi prej 40 x 40 mm. Ndarja e vrimave të fiksimit në binarët në kabinet është 32 mm e gjerë. Grepat janë bërë prej çeliku të galvanizuar.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
123589746321
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
86033026
Prodhuesi:
Solarix

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE