Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Grep metalik për organizim kabllosh Solarix D1, 40x80mm

Kodi i produktit:
213457
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
86033021
Prodhuesi:
Solarix

Si të porosisim në Gjirafa50?

2.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Grepat mbajtese metalike mundësojnë organizimin e lehtë dhe efikas të kabllove të ndryshme. Ofrohen në variante të ndryshme duke u varur nga madhësia dhe orientimi i vendosjes. Ky grep mbajtës metalik ka një madhësi prej 40 x 80mm. Hapësirat mes dy vrimave instaluese janë nga 32mm. Ky produkt është i përbërë nga celiku i galvanizuar.shokuar apo i elektrizuar.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
86033021
Prodhuesi:
Solarix

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE