Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kapëse kabllosh XtendLan 19'', 4x5cm, 1U, me mbrojtëse plastike, e zezë

Kodi i produktit:
252581
Besueshmëria:
100 %
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
CMP1UPLAST
Lansuar:
19. 1. 2019
Prodhuesi:
XtendLan

Si të porosisim në Gjirafa50?

15.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania XtendLan merret me krijimin e elementeve të rrjetit, disqeve dhe sistemeve për ruajtje të diskut dhe sistemeve CCTV. Tani sjell këtë panel 19'' që është 1U. Profili kabllor është 40 x 50 mm. Përfshin mbrojtëse plastike dhe është i përshtatshëm për një numër të madh kabllosh.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
CMP1UPLAST
Lansuar:
19. 1. 2019
Prodhuesi:
XtendLan

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE