Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Mbajtëse Triton RAX-D3-X88-X3, 80x80, D3, metalike

Kodi i produktit:
218302
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
RAX-D3-X88-X3
Prodhuesi:
Triton

Si të porosisim në Gjirafa50?

4.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Mbajtëse metalike me dimensione 80 x 80 mm, dizajnuar për instalime të lehta. Mbajtësja është e përshtatshme për instalime vertikale dhe horizontale, mjafton ta tërhiqni kabllon. Në pako përfshihen gjithashtu 2 vida 6x10, 2x rondele plastike dhe 2x floating M6 nut.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
RAX-D3-X88-X3
Prodhuesi:
Triton

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE