Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Organizues i kabllove Legrand EvoLine - 1U

Kodi i produktit:
266643
Besueshmëria:
100 %
EAN:
8697613231628
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
EHPM1UM
Lansuar:
15. 8. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

15.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
6 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania Legrand operon në më shumë se 180 shtete dhe sjell aksesorët më të mirë në treg për pajisjet tuaja elektronike. Këtë radhë ka sjell këtë organizues kabllosh në formë horizontale. Produkti është bërë nga metali cilësor dhe vjen me ngjyrë të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
8697613231628
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
EHPM1UM
Lansuar:
15. 8. 2019
Prodhuesi:
Legrand

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE