Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Panel me shtiza Triton RAB-VP-X02-C1, 1U, 10", i zi

Kodi i produktit:
218333
EAN:
8595105024379
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
RAB-VP-X02-C1
Prodhuesi:
Triton

Si të porosisim në Gjirafa50?

7.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Triton, një prodhuesi kryesor i kabineteve të të dhënave dhe shpërndarësve të energjisë, ofron aksesorë cilësor për produktet e tij. Rrjeti i gjerë i aksesorëve kualitativ përfshin edhe këtë produkt, Triton RAB-VP-X02-C1. Ky panel mbajtës kabllosh 10 " është një zëvendësim për RAC-VP-X01-C1. Paneli ka lartësi 1U, thellësi 53 mm, përmban 3 grepa të vogla. Paketa përfshin 4x vida M6x16, 4x rondele plastike 6.2 dhe 4x fleta metalike me një kundërvidhë M6.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8595105024379
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
RAB-VP-X02-C1
Prodhuesi:
Triton

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE