Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Panel për organizim kabllosh Solarix 19", 1U, CMP4

Kodi i produktit:
213472
EAN:
80197111333
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
80197111
Prodhuesi:
Solarix

Si të porosisim në Gjirafa50?

9.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky produkt eshte paneli i instalimeve elektrike dhe vie në paketim me vidha specifike te prodhuara nga plastika për tu instaluar në binare vertikale prej 19 inch. Sipërfaqja e produktit është e përpunuar me të ashtuquajturën “Powder Technology” që paraqet një kombinim të komponentëve të lagësht dhe të thatë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
80197111333
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
80197111
Prodhuesi:
Solarix

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE