Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Panel për organizim kabllosh Triton RAB-VP-X04-A1, 19", 2U

Kodi i produktit:
217921
EAN:
8595105026069
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
RAB-VP-X04-A1
Prodhuesi:
Triton

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
18.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Triton, një prodhuesi kryesor i kabineteve të të dhënave dhe shpërndarësve të energjisë, ofron aksesorë cilësor për produktet e tij. Rrjeti i gjerë i aksesorëve kualitativ përfshin edhe këtë produkt, RAB-VP-X04-A1. Ky është një panel për organizimin e kabllove i projektuar për kabinete. Paneli ka lartësi 2U, hapësirë 19" dhe një pjesë anësore me binarë plastik. Paketa përfshin 4x vidha M6, 4x rondele plastike 6.2 dhe 4x fleta metalike M6 me nga një kundërvidhë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8595105026069
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
RAB-VP-X04-A1
Prodhuesi:
Triton

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE