Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Menaxhues kabllosh horizontal Triton, 19", 1U 60x30mm, i zi

Kodi i produktit:
217732
EAN:
8595105021200
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
RAB-VP-X11-A1
Prodhuesi:
Triton

Si të porosisim në Gjirafa50?

15.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Triton është e angazhuar në krijimin e llojeve të ndryshme të raftave, qendrave të të dhënave dhe komponentëve dhe aksesorëve të tyre. Në këtë rast, është një panel lidhës. Ky panel 19" horizontal për organizimin e kabllove ka një lartësi 1U, siguron 6 grepa të mëdha, është i përshtatshëm për ngarkesa më të ulëta. Paketimi përfshin 4 copë M6 x 10 vidha, rondele plastike dhe fleta metalike M6 me nga një kundërvidhë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8595105021200
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
RAB-VP-X11-A1
Prodhuesi:
Triton

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE