Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Panel Triton RAB-VP-X30-A1, 19 ", 1U, plastik

Kodi i produktit:
217724
EAN:
8595105106518
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
RAB-VP-X30-A1
Prodhuesi:
Triton

Si të porosisim në Gjirafa50?

28.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Triton ndihmon në zhvillimin e centraleve, qendrave të të dhënave si dhe aksesorëve.Ky panel ka 19 pako të të njejtës lartësi prej 1U dhe i bërë prej plastike.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8595105106518
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
RAB-VP-X30-A1
Prodhuesi:
Triton

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE