Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kabllo zgjatëse PremiumCord 19", 1.5U, 8x230V, 2m kabllo

Kodi i produktit:
253725
EAN:
8592220005504
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
PDU-F15G08S
Lansuar:
6. 2. 2019
Prodhuesi:
PremiumCord

Si të porosisim në Gjirafa50?

47.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Produkti në fjalë paraqet një kabllo zgjatëse të kualitetit mëse të lartë nga kompania e njohur PremiumCord. Ky produkt vjen me një gjatësi prej 2 metrash dhe po ashtu ofron 8 priza. Njëkohësisht dallohet me një qëndrueshmëri shumë të lartë. Ky produkt është i përshtatshëm më raft të lartësisë 1.5U.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8592220005504
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
PDU-F15G08S
Lansuar:
6. 2. 2019
Prodhuesi:
PremiumCord
Ueb-i i prodhuesit:
Premiumcord.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE