Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Shpërndarës energjie APC rack PDU 2G, me ndërprerës, Zero U, 16A, 100-240V, (7) C13 & (1) C19

Kodi i produktit:
214077
EAN:
7313042771016
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
AP8958
Prodhuesi:
APC
Ueb-i i prodhuesit:
Apc.com

Si të porosisim në Gjirafa50?

1058.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 88.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Shpërndarës energjie, i cili përveç përformancës së jashtëzakonshme, poashtu ofron mundësi monitorimi dhe kontrollimi të energjisë, si dhe parandalon përdorimin e hapsirave në mënyrë të pa-autorizuar. Vjen me vlera maskimale 16.000 deri në 240 V, interface: hyrës IEC-320 C20 dhe 1 x C19 and 7 x C13 dalës. Poashtu ka port për USB, si dhe për matës të temperaturës së jashtme dhe lagështisë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7313042771016
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
AP8958
Prodhuesi:
APC
Ueb-i i prodhuesit:
Apc.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE