Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kasë Legrand EvoLine 7U, 600x450mm, 65kg, e bardhë

Kodi i produktit:
266684
Besueshmëria:
100 %
Dyer:
Xham
EAN:
8697613231895
Format:
7U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

87.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania Legrand operon në më shumë se 180 shtete dhe sjell aksesorët më të mirë në treg për pajisjet tuaja elektronike. Këtë radhë ka sjell kasë për aksesor kompjuterit, me kapacitet deri në 65 kg e rafta shtesë lëvizëse me madhësi 19" si dhe një mori hyrje të kabllove për montim praktik dhe përmirësime shtesë më të lehtë. Vjen me dizajn elegant dhe ngjyrë të bardhë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Dyer:
Xham
EAN:
8697613231895
Format:
7U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e pajisjes:
19"
Gjerësia mm:
600
Kapaciteti i bartjes kg:
65
Kodi:
EVO7U6045
Lansuar:
7. 8. 2019
Ngjyra:
Bardhë
Prodhuesi:
Legrand
Trashësia mm:
450

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE