Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kasë për serverë Triton RUA-09-AS6-CAX-A1, 9U, 600x595, e hirtë

Kodi i produktit:
264816
Besueshmëria:
67 %
Dyer:
Xham
EAN:
8595105021606
Format:
9U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit

Si të porosisim në Gjirafa50?

138.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 11.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo kasë ka dyer standarde prej xhami. Panelet anësore mund të hiqen. Përfshin edhe kyq që ka të njëjtin çelës si dera e përparme. Ka gjithsejt gjashtë vende për priza për montim të njësive ftohëse RAx-CH-X2x-X1 ose RAX-CH-X07-X9. Kasa munëdson instalimin e pajisjeve që deri me tani nuk kanë mundur të ftohen nëse kanë qenë të montuara në mur.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
67 %
Dyer:
Xham
EAN:
8595105021606
Format:
9U
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Gjerësia e pajisjes:
19"
Gjerësia mm:
595
Kapaciteti i bartjes kg:
30
Kodi:
RUA-09-AS6-CAX-A1
Lansuar:
17. 7. 2019
Lartësia mm:
500
Lloji:
Vendoset në mur
Ngjyra:
Hirtë
Pesha kg:
21,3
Prodhuesi:
Triton
Trashësia mm:
600

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE