Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Panel Triton shelf A1 me performancë RAB-UP-350-A1, 350mm, pesha 40Kg, i zi

Kodi i produktit:
218021
EAN:
8595105006306
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
RAB-UP-350-A1
Prodhuesi:
Triton

Si të porosisim në Gjirafa50?

29.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Paneli Triton RAB-UP-350-A1 përfshinë një gamë të gjerë të mallrave cilësore. Ky panel është një raft prej 19'', 40 kg dhe pranon thellësi prej 350mm e më shumë.Ky raft mund të përdoret për të gjitha llojet e mureve për qëndrim.Tipar tjetër i këtij paneli është se nuk lakohet dhe nuk krijon 'U' të vdekur gjë që pengon instalimin e pajisjes.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8595105006306
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
RAB-UP-350-A1
Prodhuesi:
Triton

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE