Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Raft Legrand EvoLine 2-pikësh, 1U, 400mm, 50kg

Kodi i produktit:
266590
Besueshmëria:
100 %
EAN:
8697613231727
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
E2S1U40
Lansuar:
15. 8. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

31.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 4
Disponueshmëria:
4 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Raft i fiksuar 1U me montim 2-pikësh për montim në kabinetet e raftit Digitus. Kapaciteti i tij i ngarkesës është 50 kg dhe gjerësia 400 mm. Sipërfaqja është e shpuar për shpërndarje më të efektshme të nxehtësisë. Të gjitha vidat e nevojshme janë përfshirë në paketë për montim të lehtë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
8697613231727
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
E2S1U40
Lansuar:
15. 8. 2019
Prodhuesi:
Legrand
Vendi i origjinës:
Turkey

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE