Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Raft Masterlan, 1U, 19 ", 350mm, 40kg, i hirtë

Kodi i produktit:
271556
Besueshmëria:
100 %
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
FS-A1-350-G
Lansuar:
3. 10. 2019
Prodhuesi:
Masterlan

Si të porosisim në Gjirafa50?

24.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 2
Disponueshmëria:
2 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania Masterlan është prodhues i kabllove për rrjete kompjuterike dhe aksesorëve të ngjashëm. Tani sjell këtë raft për serverë 19''. Rafti ka skaj të ngritur për të parandaluar rënien e gjërave. Lartësia e tij është 1U, gjerësia 350 mm dhe kapaciteti mbajtës 40 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
FS-A1-350-G
Lansuar:
3. 10. 2019
Prodhuesi:
Masterlan

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE