Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Raft Masterlan, 1U, 19 ", thellësia 250mm, kapaciteti i ngarkesës 25kg, i zi

Kodi i produktit:
271564
Besueshmëria:
100 %
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
FS-A1-250-B
Lansuar më:
3. 10. 2019
Prodhuesi:
Masterlan

Si të porosisim në Gjirafa50?

19.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
FS-A1-250-B
Lansuar më:
3. 10. 2019
Prodhuesi:
Masterlan

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE