Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Raft me vrima DATACOM, 19 ", 1U, 350mm

Kodi i produktit:
247672
Besueshmëria:
100 %
EAN:
8596250007866
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
50271224115
Lansuar më:
25. 10. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

43.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 5
Disponueshmëria:
5 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Raft universal me vrima që mund të përdoret për të gjitha llojet e rafteve 19 " me thellësi 600 mm. Thellësia e raftit është 350 mm. Kjo e bën atë të përshtatshme për shumicën dërrmuese të komponentëve elektronikë modern. Kapaciteti i raftit është 30 kilogram.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
8596250007866
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
50271224115
Lansuar më:
25. 10. 2018
Prodhuesi:
DATACOM

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE