Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Raft Masterlan / 1U / 550mm, 1U, mban 40kg, i zi

Kodi i produktit:
262643
Besueshmëria:
100
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
FS-A1-550-B
Lansuar:
11. 6. 2019
Prodhuesi:
Masterlan

Si të porosisim në Gjirafa50?

33.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Produkti në fjalë paraqet një raft të kualitetit mëse të lartë nga kompania e njohur Masterlan. Vjen me madhësi prej 19” inch dhe dallohet me një qëndrueshmëri të madhe. Mund të mbaj peshë deri në 40 kg dhe njëkohësisht ofron gjatësi 1U sipas parametrave Britanez si edhe thellësi prej 550 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
FS-A1-550-B
Lansuar:
11. 6. 2019
Prodhuesi:
Masterlan

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE