Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Raft A4 Triton, 19", 1U, i zi

Kodi i produktit:
218030
EAN:
8595105076743
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
RAC-UP-250-A4
Prodhuesi:
Triton

Si të porosisim në Gjirafa50?

17.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania Triton është e angazhuar në prodhimin e llojeve të ndryshme të rafteve, qendrave të të dhënave, paisjeve dhe komponentëve të tyre. Në këtë rast, është një raft me dizajne të shpuara 19 "A4 me përmasa 1U / 250 mm dhe një ngarkesë maksimale prej 20 kg. Ju me siguri do të vlerësoni inovacionin në formën e mbështetësve të integruar që janë ngulitur në brendësi të raftit për t'i bërë ato më kompakte në transport dhe rrjedhimisht për të thjeshtuar punën e montimit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8595105076743
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
RAC-UP-250-A4
Prodhuesi:
Triton

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE